Domů>Pánské košile vhodné pro volný čas i do společnosti

Jste-li džentlmen, máte v šatníku pánské košile. Jestli-že džentlmenem nejste, máte je tam taky. Ať už to jsou košile s krátkým rukávem, které jsou neformální, nebo košile s dlouhým rukávem vhodné spíše do práce nebo na slavnostnější příležitosti. Košile vlastní každý a každý chce mít košile, které mají styl a které jsou kvalitní. Právě takové najdete na envanto.cz.

Pánské košile s dlouhým rukávem jsou většinou formální, vyzařuje z nich serióznost a mají v sobě kus elegance. Navíc když k nim přidáte kravatu, budete působit opravdu důstojně. Kombinace kravaty a košile se ovšem někdy může zvrhnout a výsledek slabě řečeno nevypadá moc hezky. Pokud si vezmete bílou košili, můžete zvolit prakticky jakoukoliv kravatu. Ale pokud jste zvolili košili se vzorem, je nejlepší jednobarevná kravata. Pokud ji nemáte, nebo ji nechcete, můžete si vzít kravatu se vzorem, ale obecně platí, že vzor by měl být v jiné velikosti, než vzor na košili.

Pánské košile s krátkým rukávem jsou většinou naopak volnočasové. Ale i u nich by se měli dodržovat jistá pravidla. Například nekombinujte košili se čtverečkovaným vzorem a kalhoty popřípadě kraťasy s podobným vzorem. Nevypadá to hezky. To platí i pro proužky. Nekombinujte proužkovanou košili a proužkované kalhoty.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Pěkné-kravaty.cz

Nádherné clip in vlasy za super ceny. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz. Dámské luxusní boty na vysokém podpatku nabízí eshop Luxusní-obuv.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

položek: 0

cena: 0 Kč

zobrazit košík

Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Army shop s širokou nabídkou vojenské výstroje, outdoorového vybavení a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě. Dámská móda pro každou sexy ženu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace